Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Rockowa Noc 2020

Koncert
Rzeszów, ul. Jagiellońska 24

Opis

Już 5 września w Rzeszowie znów usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2020 to już piętnasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców, jak i zespołów startujących w konkursie. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat czy Luxtorpeda.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Rzeszów, ul. Jagiellońska 24
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 20.07.2020, 10:37

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Rockowa Noc 2020
Koncert
Data:
05.09.2020
Wydarzenie obejrzało już 465 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać