Dodaj do obserwowanych

Dom Strachu Rzeszów

Dom strachu

Ważne informacje

  • Teraz: zamknięte.

Opis

PRZEKRACZAJ GRANICE WŁASNEGO STRACHU


Czy wiesz, czym jest strach? Czy bałeś się kiedyś tak, że nawet drobny szmery przyprawiał Cię o kołatanie serca? Przestraszyłeś się kiedykolwiek do tego stopnia, że zlały Cię zimne poty? Myślisz, że nic nie jest w stanie Cię tak przestraszyć, by zaczęły Cię nawiedzać koszmary senne? Masz pewność, że strach nie jest dla Ciebie? Odwiedź Rzeszowski Dom Strachu i przekonaj się, gdzie przebiega granica Twojego strachu.

Stań się głównym bohaterem horroru stworzonego na podstawie mrożącego krew w żyłach scenariusza. Umykaj obłąkanym mieszkańcom rzeszowskich piwnic i staw czoła kryjącym się w ciemności wyzwaniom. Sprawdź, czy poradzisz sobie ze wszystkimi przeciwnościami, gdy ktoś nieprzyjazny będzie Cię stale obserwował. Czy uda Ci się opanować swój strach i bezpiecznie wydostać się z miejsca, które wywołuje atak paniki?


Oferta:


WIECZÓR KAWALERSKI/PANIEŃSKI
Myślicie, że wieczór kawalerski lub panieński powinien upłynąć w przyjemnej atmosferze świętowania? Jeśli chcecie, by to spotkanie pozostało w pamięci przyszłych małżonków na dłużej, zorganizujcie dla nich wizytę w rzeszowskim Domu Strachu. Możemy Was zapewnić, że takiej ilości adrenaliny nie dostarczy im nawet własny ślub i późniejsze wesele.


URODZINY
Brak pomysłu na prezent urodzinowy? W tym roku chcecie zaskoczyć jubilata i sprawić, że zapamięta ten dzień na całe życie? Zamiast tradycyjnego tortu ufundujcie mu voucher do rzeszowskiego Domu Strachu i przekonajcie się, jak bardzo strach może zmienić człowieka. Myślicie, że widzieliście już wszystko? My zadbamy o to, żeby Wasz jubilat przeżył coś, co do końca życia będzie wywoływać w nim ataki paniki.


WYCIECZKI SZKOLNE
Dzieci straszyć nie można? My udowadniamy, że jednak można. I robimy to skutecznie. Jeśli jesteście wychowawcami lub nauczycielami znienawidzonych przedmiotów i marzycie, by pokazać swoim uczniom, co ich czeka, gdy nie będą się odrabiać zadań domowych, zabierzcie ich do rzeszowskiego Domu Strachu. Gwarantujemy, że nagle wszyscy staną się orłami.


OŚWIADCZYNY
Nie jesteś pewien, czy Twoja wybranka odpowie „tak” na klasyczne: „czy uczynisz mi ten zaszczyt i zostaniesz moją żoną”? Pragniesz mieć absolutną pewność, że odpowiedź będzie pozytywna? Zabierz więc swoją przyszłą żonę do rzeszowskiego Domu Strachu. Wystraszymy ją tak, że przez całą wizytę będzie w Ciebie wtulona, a na koniec ochoczo zgodzi się wyjść za Ciebie za mąż. W końcu bohaterom się nie odmawia.


IMPREZY FIRMOWE/INTEGRACYJNE
Macie dość biurowych czterech ścian i karcącego wzroku kierownika? Potrzebujecie sposobu na zrelaksowanie się? Nic na człowieka nie działa lepiej niż dawka adrenaliny. Możemy więc stworzyć atmosferę, która będzie przypominać rozmowę z szefem o podwyżce. By wyjść w jednym kawałku z rzeszowskiego Domu Strachu, trzeba zaufać kolegom bardziej niż samemu sobie. Czy jesteście pewni, że kolega z księgowości obroni Was przed złem, które będzie atakować ze wszystkich stron?

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Rzeszów, Plac Wolności 2
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
73114…
57951…
  • nieczynne
  • od 16:00 do 22:00
  • od 15:00 do 22:00
  • od 15:01 do 22:00
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 30.07.2019, 09:12

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Dom Strachu Rzeszów
Dom strachu
Cena:
30 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 8 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook