Dodaj do obserwowanych

Centrum Zabaw dla Dzieci Fantazja

Sala | plac zabaw

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 09:00

Opis

Fantazja w Hali Podpromie to baśniowy świat księżniczek i rycerzy, przyjaznych smoków i pięknych zamków. Dzieci bawią się tutaj na wielopoziomowej konstrukcji składającej się z labiryntów rur, przejść, długich zjeżdżalni spiralnych, ślizgów, podejść, mosteczków, sali luster i basenów z piłeczkami. Do dyspozycji dzieci są dmuchańce do zjeżdżania, skakania i wspinania, trampolina, armatki pneumatyczne, klocki konstrukcyjne-przestrzenne, strefa z symulatorami do gier.
W specjalnie przygotowanej strefie malucha znajdują się małe konstrukcje, bogato wyposażona kuchnia, stanowisko dla małych majsterkowiczów, klocki, maskotki, interaktywne zabawki i maty, bujaczki oraz książeczki.
Na terenie Fantazji rodzice organizują dzieciom przyjęcia urodzinowe. Wygodne, przestronne sale urodzinowe dają dzieciom i rodzicom komfort prywatności w tych wyjątkowych chwilach, a barwne aranżacje przenoszą uczestników w świat bajek i komiksów, w czasy prehistoryczne i nowoczesnych technologii. Energetyczni animatorzy wyzwalają uśmiech na twarzy każdego dziecka, rozbudzając ich wyobraźnię w kreatywnych zabawach.
Fantazja to uatrakcyjnienie każdej wycieczki szkolnej oraz doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej. W swojej ofercie posiadamy specjalną ofertę zajęć skierowaną do grup szkolnych i przedszkolnych.
Do Centrum Zabaw dla Dzieci Fantazja w Hali Podpromie zapraszamy wszystkie dzieci do 12 roku życia. Tutaj dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą bawić się samodzielnie.
Na sali prowadzony jest stały monitoring. Personel Fantazji nie prowadzi indywidualnej opieki nad dziećmi.
Rodzice chętnie odpoczywają w kawiarni na wygodnych fotelach pijąc kawę, korzystając z bezprzewodowego Internetu, aktualnej prasy i gier towarzyskich lub bawiąc się ze swoimi pociechami. W kawiarni klienci mogą zamówić soki i przekąski dla dzieci.
W toaletach przygotowane się przewijaki.
Przy Hali Podpromie znajduje się duży, bezpłatny parking, wygodny dla autokarów.

CENTRA ZABAW DLA DZIECI "FANTAZJA"
FANTAZJA w Rzeszowie to największe na Podkarpaciu i jedno z większych w Polsce centrum zabaw i rozrywki dla dzieci i rodziców. Prowadzimy Centrum Zabaw w Rzeszowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Podpromie, Sale Zabaw w rzeszowskich galeriach handlowych Millenium Hall i Galerii Rzeszów oraz wypożyczalnię strojów dla dzieci i dorosłych.
Zajmujemy się również organizowaniem imprez rodzinnych dla firm, instytucji, orgnizacji pozarządowych oraz osób prywatnych.

URODZINY I IMPREZY

Fantazja to doskonałe miejsce do zorganizowania urodzin dziecka w jednej ze specjalnie przygotowanych i udekorowanych salek.

Świetną rozrywką są zabawy okolicznościowe: mikołajki, dziecięcy sylwester, dzień mamy, taty, dziadków, Halloween, wieczór andrzejkowy, powitanie wiosny i wiele innych.

PÓŁKOLONIE I FERIE

Corocznie organizowane są w Fantazji półkolonie letnie i zimowe. Doskonale zaprojektowany program gwarantuje dzieciom kreatywny wypoczynek, twórcze zabawy, ciekawe wycieczki, gry i konkursy oraz pyszne posiłki. Doświadczeni wychowawcy i ich zaangażowanie w pracę gwarantują bezpieczne i radosne spędzenie wolnego czasu.

OFERTA DLA FIRM

Fantazja ma duże doświadczenie w organizacji imprez dla dużych i małych przedsiębiorstw. Organizujemy bale karnawałowe, spotkania integracyjne i wszelkie imprezy firmowe. Prowadzimy konferansjerkę, konkursy, animacje, gry i zabawy. Przy udziale profesjonalnej firmy cateringowej przygotowujemy poczęstunki w trakcie trwania spotkań.

WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

Fantazja prowadzi największą w Rzeszowie wypożyczalnię strojów na każdą okazję, dla dzieci i dorosłych, czynną przez cały rok. Znajduje się w niej mnóstwo tematycznych kostiumów, a oferta zwiększa się cały czas o nowe przebrania.

Każda nasza Sala Zabaw ma inny tematyczny wystrój, inne wyposażenie i zabawki, ale wszystkie oddziały Fantazji to miejsca przyjazne dla dzieci i rodziców. Całe wyposażenie spełnia najwyższe standardy, posiada wszelkie konieczne atesty i codziennie jest poddawane kontroli. Pracownicy Fantazji dbają o bezpieczną i radosną zabawę najmłodszych.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Rzeszów, ul. Podpromie 10
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
17853…
  • od 09:00 do 20:00
  • od 09:00 do 20:00
  • od 09:00 do 21:00
  • od 09:00 do 21:00
  • od 09:00 do 20:00
  • od 09:00 do 20:00
  • od 09:00 do 20:00
Data ostatniej aktualizacji: 14.08.2019, 22:11

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Centrum Zabaw dla Dzieci Fantazja
Sala | plac zabaw
Cena już od:
13 zł do 30 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 13 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook